Самооцінювання групи

Самооцінювання роботи в групі.

Перший аркуш ламінуємо, розміщуємо на дошці та використовуємо для швидкого самоаналізу групи. Записує все вчитель. Або ж другий аркуш роздаємо дітям і вони самостійно його заповнюють. 
Одне з найулюбленіших занять учнів після роботи в групі) 

Успіхів ❤

Анна Ільчук 

Завантажити можна тут



Коментарі

Популярні публікації