Самооцінювання групи
Самооцінювання роботи в групі.
Перший аркуш ламінуємо, розміщуємо на дошці та використовуємо для швидкого самоаналізу групи. Записує все вчитель. Або ж другий аркуш роздаємо дітям і вони самостійно його заповнюють.
Одне з найулюбленіших занять учнів після роботи в групі)
Успіхів ❤
Анна Ільчук



Коментарі
Дописати коментар