Сердечко для кожного

 14 лютого - це день, коли навіть малюки в початковій школі хочуть отримати листівку-сердечко. Можемо дати можливість завтра кожному учню написати щось на серцях і заповнити баночки інших учнів. Щоб кожен йшов додому і розглядав міні-листівки :)

Успіхів ❤

Анна Ільчук 





Коментарі

Популярні публікації